Boksles voor jeugd Leiden
BOKS! BOKS!

Boksles voor de jeugd bij Boxing Club Leiden

Naast volwassen lessen, bieden wij ook meerdere boks lessen voor jeugd aan in Leiden. De lessen zijn bedoeld voor jeugd van 11- t/m 16-jarigen. Naast het aanleren van bokstechnieken en het verbeteren van conditie en kracht, hebben de bokslessen voor jeugd nog veel meer voordelen. Onze professionele trainers leren je ook hoe je respect voor elkaar moet hebben én laten je zien hoe je een complete workout kunt hebben en tegelijkertijd plezier kunt maken. Door aan de verschillende kwaliteiten en technieken te werken in onze open en ongedwongen lessen, wordt ook vaak het zelfvertrouwen vergroot. Ouders mogen vanaf de bank meekijken met de trainingen.

Wat leer je

Onze professionele trainers leren ze de technieken van boksen en verschillende combinatiestoten. Daarnaast wordt er gefocust op de verbetering van coördinatie, spierkracht en conditie. Tijdens de lessen wordt ook op elkaar geoefend. Aan het eind van de les wordt mogelijkheid gegeven om te sparren, maar dit is niet verplicht. Met boksen werk je niet alleen aan je fysieke gesteldheid, maar ook aan je zelfvertrouwen en weerbaarheid.

 

Voor wie zijn de lessen bedoeld

De lessen zijn bedoeld voor iedereen die opzoek zijn naar boksles voor jeugd in Leiden.

Ben jij 11 t/m 16 jaar en wil jij leren boksen of meer bewegen? Dan is deze les iets voor jou! Alle verschillende niveaus zijn welkom in onze jeugdlessen, van volledige beginner tot gevorderd. Zowel jongens als meiden doen mee met onze lessen. Respect en plezier staan ons voorop, hierdoor zijn de lessen laagdrempelig en voor iedereen toegankelijk. Ben je nog geen 11 jaar? en opzoek naar boksles, dan zijn de kinder-lessen wellicht iets voor jou!

Nog geen eigen spullen? Geen probleem! alle boksspullen kunnen bij ons geleend worden. Als je eigen boksspullen of andere artikelen wilt aanschaffen kan dat ook bij ons! kijk hiervoor op de Boxing-shop website. We hebben ook een voorraad bij ons op locatie.

Waarom jij zou moeten boksen

  • Van boksen word je mentaal sterker
  • Het geeft je meer zelfvertrouwen
  • Boksen maakt je fysiek sterker
  • Boksen zorgt voor minder stress
  • Het is leuk!

Professionele boksring

Boksring van 6×6 voor een echte bokservaring.

23 professionele bokszakken

Ruim 23 bokszakken in alle mogelijke soorten en van echt leer.

Fitness & krachttraining

Een functionele fitnessruimte voor een complete workout.

7 dagen geopend / 30 lessen

Meer dan 30 lessen en 7 dagen per week geopend.

Ervaringen Boxing Club Leiden

Lees onderstaand hoe leden het vinden om te sporten bij Boxing Club Leiden.

Mark Pontje

Beoordeling:

24 oktober 2020

Top sportschool niet te groot niet te druk.
Alles schoon en netjes! Machines goed onderhouden. Nette schone handschoenen voor het boksen.
Genoeg ruimte om vrij uit te kunnen bewegen. 1,5 m is geen probleem.

 

BOKS!

Amy Chelsea

Beoordeling:

3 oktober 2020

Fijne sportschool met goede hulp van de medewerkers! Al helemaal voor studenten!

BOKS!

Rsvandersteen

Beoordeling:

7 september 2020

Fijne boksschool goeie trainers weten waar ze mee bezig zijn echt een aanrader

BOKS!

Jordi Brouwer

Beoordeling:

30 juni 2020

Vandaag mijn eerste proefles gehad. Ik vond het een fantastische ervaring en kijk uit naar de volgende les!

BOKS!

Appie Moo

Beoordeling:

10 november 2019

Zeker de leukste/ beste sport school van leiden en omstreken!
Zal zeker een kijkje moeten nemen als je hier in de buurt woont!

BOKS!

Charmaine Documentary

Beoordeling:

25 augustus 2019

Fijne boksschool met vriendelijke medewerkers en trainers. Er hangt een hele gezellige sfeer en er is ruimte voor eigen trainingen en groepstrainingen. Ook is hier een keer een sparringswedstrijd georganiseerd, dit was onwijs goed geregeld! Deze boksschool raad ik zeker aan!

BOKS!